Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - București

Descrierea jobului - București

Angajam familie (sot si sotie) pentru menaj si administrare vila langa Bucuresti (Saftica). Activitatea se va desfasura la domiciliul familiei angajatoare langa Bucuresti (Saftica). Program de lucru: intern (cazarea, hrana si transportul sunt asigurate de familia angajatoare). Se ofera conditii de lucru si de locuit exceptionale. Salariul lunar/familie: 5000 – 6000 Lei. Se ofera contract de munca. Programari interviu la numerele de telefon specificate sau asteptam CV-ul tau pe adresa de e-mail. Ne recomanda experienta de 13 ani pe piata muncii din Romania.

Cerinte

Cerinte post: este necesara experienta anterioara in menaj si intretinere / administrare vila (curte, gradina, etc), prezentarea referintelor, capacitate buna de comunicare si adaptare la cerintele familiei, permis de conducere, persoane serioase, interesate de un angajament pe termen lung.

1 pozitii disponibile 7 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai