Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Grecia

Descrierea jobului - Grecia

AVANTAJE: - Contract legal pe sezonul de vara 2015, de pana la 7 luni (Aprilie/ Mai – Septembrie/Octombrie 2015) - Salariu de la 450 Euro Net si poate ajunge la peste 700-800 Euro Net, bacsisuri foarte bune, orele suplimentare platite - Cazarea si 3 mese oferite GRATUIT - Plecari rapide si sigure - Bilet de avion platit de hotel (la intoarcere) - Socializare si distractie, colectiv tanar - Obtinerea unei experiente profesionale certificata international - Diploma de calificare si prractica recunoscuta european - Posturi atat pentru candidatii cu experienta, cat si pentru cei fara experienta - Se ofera plasamente si pentru cupluri, avand posibilitatea sa lucreze la acelasi angajator - Asistenta 24/7 pe toata perioada contractului - Timpul liber se transforma intr-o vacanta de vis in Grecia sau Cipru - Recomandare din partea hotelului la sfârşitul stagiului

Cerinte

- fara limba engleza - fara experienta AVANTAJE: - Contract legal pe sezonul de vara 2015, de pana la 7 luni (Aprilie/ Mai – Septembrie/Octombrie 2015) - Salariu de la 450 Euro Net si poate ajunge la peste 700-800 Euro Net, bacsisuri foarte bune, orele suplimentare platite - Cazarea si 3 mese oferite GRATUIT - Plecari rapide si sigure - Bilet de avion platit de hotel (la intoarcere) - Socializare si distractie, colectiv tanar - Obtinerea unei experiente profesionale certificata international - Diploma de calificare si prractica recunoscuta european - Posturi atat pentru candidatii cu experienta, cat si pentru cei fara experienta - Se ofera plasamente si pentru cupluri, avand posibilitatea sa lucreze la acelasi angajator - Asistenta 24/7 pe toata perioada contractului - Timpul liber se transforma intr-o vacanta de vis in Grecia sau Cipru - Recomandare din partea hotelului la sfârşitul stagiului

Restrictii

Se accepta CV-uri in limba Romana

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

Nivel minim de experienta necesara Fara experienta

20 pozitii disponibile 6 persoane au aplicat deja
Festivalul economiei germane