Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Cine poate sa aplice: - asistente si asistenti medicali generalisti pentru Anglia - cu sau fara inregistrare NMC - cu sau fara experienta Cerinta: - limba engleza Va oferim : - consiliere eficienta pentru aplicatia NMC - persoana de contact in UK care sa va asigure consultanta in orice problema - transport cu avionul si transport de pe aeroport Luton Activitatea se va desfasura pe baza de contract de munca. Salarizarea este in functie de aplicant si in primul rand de nivelul de limba engleza. Interviul va fi sustinut in fata reprezentantului din UK, sau in cazuri deosebite online. Fiecare candidat, dupa interviu va primi un contract sau o oferta concreta. Cazarea este asigurata in spatiile companiei, cu plata din salar. Pentru acest plasament aplicantii nu au taxe sau costuri nici in Romania si nici in UK. Practic au nevoie numai de bani de buzunar pentru prima luna.

Cerinte

Chiar este o oferta deosebita la care au aplicat atat asistenti medicali cu o mare experienta dar si absolventi care au avut primul lor loc de munca in UK, fara sa fi fost angajati nici macar o zi in Romania. Sigur exista diferenta de salar, dar sansa apartine oricarui asistent medical generalist. CV-urile obligatoriu in limba ENGLEZA. Va dorim succes!

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

50 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja