Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Anglia

Descrierea jobului - Anglia

NU PERCEPEM COMISION/TAXE DE MEDIERE! Posurile disponibile: Infirmieri/Asisteti medicali Locatia: azile/case de barani pe intreg teritoriul Angliei Plata Infirmieri: 8,05 lire/hr si creste pana la 8,50 lire/hr . Plata pentru Asistenti cu PIN: 15 lire/hr Nota : Daca nu detineti PIN-ul puteti incepe pe postul de Infirmieri si ulterior sa treceti pe postul de Asistenti Ore de lucru: in medie 45 -60/saptamana Se lucreaza: in ture de zi si ture de noapte Contract munca: perioada nedeterminata, semnat din tara Statut: angajat, nu self-employed Cazare: in incinta azilului sau la case particulare contra cost (50-95 lire/saptamana cu utilitatile incluse: apa, curent, gaz etc) Concediu: 28 zile/an neplatit, plata concediului este inclusa in plata pe ora Asigurare: platita de angajator Curs Induction: se face la sosire in Anglia timp de o saptamana care este obligatoriu pentru cei care doresc sa lucreze in acest domeniu (cursul se achita in rate mici din salar) Cazarea si mancarea: gratuite pe perioada cursului de Induction Suport cu: deschidere cont bancar, obtinere NINO, DBS, inregistrare la GP Bonus: Belrao va ofera 20 lire pentru fiecare persoana pe care o recomandati si ne devine client

Cerinte

- varsta intre 18 – 55 ani - nivel conversational/mediu al limbii engleze - urmatoarea experienta este deasemenea acceptata: ingrijirea unor persoane varstnice membrii ai familiei/ cunostiinte - pentru barbati sunt absolut necesare studiile si experienta in domeniul medical, kinetoterapie, farmacie, psihologie sau cursuri de infirmieri/ingrijitori - fara antecedente penale - stare medicala si mentala sanatoasa - atitudine placuta, rabdare (pentru varstnici, chiar si lucrurile elementare devin dificile, cum ar fi servirea mesei, imbracatul, plimbarea sau igiena personala)

Restrictii

Limbi straine necesare Engleza

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai