Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - România

Descrierea jobului - România

S.C. Infomunca S.R.L. recruteaza farmacist sef cu sau fara experienta pentru o farmacie din Jud. Salaj Nu percepem comision sau alte taxe!!! Oferta: Salarizare: 3000 lei net/luna pentru inceput -se ofera inca un salariu la sfarsit de an -program de lucru: luni-vineri: 6 ore/zi, sambata: 5 ore -in cazul in care detineti masina proprie se deconteaza 200 de lei/luna pentru motorina; in cazul in care va veti deplasa cu autobuzul, se va deconta 200 de lei/luna pe abonament -In cazul in care locuiti in alt judet, angajatorul poate oferi si cazare

Cerinte

Cerintele angajatorului pentru ocuparea postului sunt urmatoarele: - se cauta o persoana cu sau fara experienta ca si farmacist - absolvent al Facultatii de Farmacie - Certificat de membru al colegiului Farmacistilor sau Autorizatie de Libera Practica - Cunostinte bune de operare PC - Abilitati bune de comunicare - Capacitate de invatare, in cazul in care nu aveti experienta

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai