Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Partenerul nostru este un concern medical din Germania cu peste 50 de clinici si spitale private pe tot teritoriul Germaniei. Informatii legate de societatea noastra: Societatea noastra se ocupa cu recrutarea si plasarea fortei de munca in strainatate , din 2010 in special in Germania , Marea Britanie, Irlanda, Suedia, Norvegia si Arabia Saudita. - nu percepem taxe de recrutare si mediere din partea candidatilor; - facem tot posibilul astfel incat sa identificam si sa satisfacem cat mai bine cerintele candidatilor si ale spitalelor partenere; - oferim consultanta gratuita pe tot parcursul procesului de recrutare si plasare; - suntem alaturi de candidatii nostri in organizarea aranjamentelor de calatorie si a interviului; - ajutam candidatii in obtinerea autorizatiilor si documentelor pentru inceperea lucrului;

Cerinte

studii în domeniul farmaceutic sau în domeniul de asistenți farmaceutici cunoașterea limbii germane la nivelul B2 persoană fără antecedente judiciare bune abilități de comunicare, agilitate În cazul în care specialiștii dornici de emigrare au familii, respectiv în cazul în care și familia acestora intenționează să emigreze, iar partenerul de viață, soțul sau soția dispun de studii efectuate în domeniul sanitar, avem posibilitatea de a oferi cu ușurință locuri de muncă și acestora. Agenția noastă are posibilitatea de a oferi locuri de muncă pentru farmaciști de nationalitate romana pe întreg teritoriul Germaniei, aplicanții având ocazia de a alege locul de muncă potrivit pentru ei.

20 pozitii disponibile 4 persoane au aplicat deja