Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Cautam cei mai buni 3 Fatadieri pentru un important client al nostru din Franta. Daca esti vorbitor de franceza si iti doresti un loc de munca bine platit, trimite-ne CV-ul tau. Avem nevoie de oameni harnici si seriosi. Activitatea este in exterior si include urmatoarele sarcini: montarea schelei metalice pentru a lucra la inaltime; mascarea usilor si a geamurilor pentru a fi protejate; curatarea suprafetelor de zugravit, slefuirea si pregatirea acestora pentru urmatoarele etape; montarea izolatiilor din polistiren; gletuirea si finisare suprafetelor; aplicarea amorsei si a varului; aplicarea tencuielii decorative acolo unde este necesara. Beneficii Salarizarea bruta este de 2000 euro net/luna. Cazarea este oferita de catre firma angajatoare. Transportul la inceput si la final de misiune este asigurat. Se ofera masina de serviciu. Poate fi o colaborare profitabila. Se ofera suma de 13 euro pentru masa pe fiecare zi lucrata.

Cerinte

Experienta ca fatadier in Franta este un real avantaj. Cunostintele de limba franceza nu trebuie sa lipseasca. Permisul de conducere categoria B este obligatoriu.

3 pozitii disponibile 2 persoane au aplicat deja