Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Franta

Descrierea jobului - Franta

- activitatea principala va fi tencuiala exterioara la case; - pregatirea suprafetei exterioare de zugravit; - aplicarea si prelucrarea straturilor suport a fatadelor, tencuirea, netezirea si fasonarea acestora; - prepararea diferitelor tipuri de culori si de zugraveala ( cu granulatii sau fara, prin driscuire etc.); - utilizarea instrumentelor specifice activitatii de lucru: gletiera, spaclu, drisca si in special masina hidraulica; - lucrul la inaltime pe schele tubulare si suspendate. Se ofera: - salarizare neta de 1400 euro/luna; - cazarea si transportul sunt asigurate; - contractul este pe perioada determinata si se prelungeste. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Cerinte

- cunostinte de limba franceza la nivel mediu; - experienta relevanta pe o pozitie similara atat in tara cat si in strainatate; - abilitati de citire si interpretare a planurilor tehnice.

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai