Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Cautam 2 Fatadieri pentru un important client al nostru din Franta. Daca esti vorbitor de franceza si iti doresti un loc de munca bine platit, trimite-ne CV-ul tau. Avem nevoie de oameni harnici si seriosi. Activitatea este in exterior si include urmatoarele sarcini: montarea schelei metalice pentru a lucra la inaltime; mascarea usilor si a geamurilor pentru a fi protejate; curatarea suprafetelor de zugravit, slefuirea si pregatirea acestora pentru urmatoarele etape; montarea izolatiilor din polistiren; gletuirea si finisare suprafetelor; aplicarea amorsei si a varului; aplicarea tencuielii decorative acolo unde este necesara. . Beneficii Salarizarea bruta este de 1500 euro net/luna. Cazarea este oferita de catre firma angajatoare, si este Gratuita; Transportul la inceput si la final de misiune este asigurat.

Cerinte

Cerinte/Descriere Job Experienta ca fatadier in Franta este un real avantaj. Cunostintele de limba franceza nu trebuie sa lipseasca. Disponibilitate pentru plecare la sfrasitul lunii septembrie

2 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja