Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Greenland Romania (companie de resurse umane cu sediul central in Dubai si filiala in Romania) recruteaza personal pentru strainatate, in principal pentru Emiratele Arabe Unite (UAE). Greenland Romania nu percepe nici un comision de intermediere. Nu exista costuri pentru aplicare.

Cerinte

Cautam persoane de sex feminin vorbitoare de limba rusa si engleza avansat pentru pozitia de Sales Executive in cadrul unui hotel din Dubai. Se cere experienta anteriora in sales. Program de lucru 9 ore pe zi, 6 zile pe saptamana. Responsabilitati: mentinerea relatiiilor cu furnizorii precum si cu clientii. Cazarea, masa si transport asigurate de angajator. Salariul este de 680 de dolari. Rugam seriozitate in aplicarea pentru acest job, numai persoanele de sex feminin cu limba rusa si engleza. Va rugam trimiteti un CV in engleza cu poza business, cat mai recenta.

Restrictii

Se accepta CV-uri in limba Engleza

10 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja