Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Compania Britanica LeTemp Recruitment angajeaza femei pe postul de sofer la Aziluri in urmatoarele zone din Anglia: Maidstone, Gravedsend, Dartford, Tonbridge si Tunbridge Wells. Cerinte: Limba engleza nivel mediu, permis de conducere cat. B, persoana adaptabila, organizata. Salariu este 9 lire/ora in timpul saptamanii, 10lire/ora sambata si duminica. Primele trei saptamani de cazare sunt gratis. Se restituie contravaloarea biletului de avion (100lire) la primul salariu. Pentru ca aplicatia Dvs sa fie luata in considerare si pentru programarea interviurilor, va rugam sa trimiteti CV-urile Dvs, nu lasati nr de telefon!

Cerinte

Permis de conducere categoria B Conditie obligatorie si eliminatorie: Limba Engleza cel putin nivel mediu Persoana rabdatoare, prietenoasa, dornica de a invata lucruri noi, responsaabila si adaptabila

10 pozitii disponibile 4 persoane au aplicat deja