Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Anglia

Descrierea jobului - Anglia

CE Recruitment cauta 10 femei pentru ingrijire la domiciliul pacientului (domiciliary care workers) - ANGLIA. NU PERCEPEM COMISIOANE SAU TAXE ASCUNSE! Se ofera: - contract de munca pe perioada nedeterminata, full-time cu program usor flexibil (se poate lucra si 6 zile pe saptamana) - salarizare inte 1300 - 1900 lire net/ luna - masina de serviciu cu toate costurile suportate de angajator (benzina, asigurare, reparatii etc.) - training gratuit - oportunitate de a progresa in cariera (curs de calificare NVQ in Health & Social Care) - cazare pusa la dispozitie de angajator contra cost - asigurare in caz de accidente de munca si boli profesionale Trimite ACUM CV-ul tau in limba engleza pe adresa de email: info[at]recruitment-ace.com ACE Recruitment este o agentie de recrutare si plasare forta de munca in strainatate acreditata de Inspectoratul Teritorial de Munca. CU NOI MERGI LA SIGUR!

Cerinte

Cerinte: - permis de conducere valabil - categoria B - cunostinte bune de limba engleza - persoana empatica, serioasa si responsabila - experienta nu este necesara dar constituie un avantaj

10 pozitii disponibile 5 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai