Detalii loc de munca

Descrierea jobului

SC. Infomunca Recruitment SRL. recruteaza femei pentru curatenie in bucatarie pentru hoteluri din Anglia Oferta salariala: se ofera salar minim pe economie din Marea britanie: 6,70 de lire pe ora -Se lucreaza 40 de ore pe saptamana -Cazarea este asigurata de angajator contra-cost. Costul chiriei si a cheltuielilor se vor retrage din salariu. Descriere: -Saptamanal curatati usile, peretii din bucatarie. -In fiecare zi stergeti gresia din bucatarie -Indepartati si aruncati gunoiul -In fiecare dimineata faceti curat afara, in fata bucatariei -Verificati camera pentru fumatori daca este curatenie si goliti cosul de gunoi -Va asigurati regulat sa fie sapun si prosop de hartie -Spalati si lustruiti toate paharele cand este necesar -Spalati si depozitati in mod corespunzator ustensilele din bucatarie -Participati la traininguri organizate de companie -Respectati politica firmei

Cerinte

Candidatii care doresc sa aplice pentru aceasta oferta trebuie sa indeplineasca urmatoarele cerinte: -Limba Engleza la nivel incepator- conversational -Experienta in domeniul curateniei -Seriozitate, punctualitate -Persoana curata, ordonata

Restrictii

Limbi straine necesare Engleza

10 pozitii disponibile 11 persoane au aplicat deja