Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Companie serioasa de recrutare, cauta pentru o plecare mai rapida, FEMEI care sa lucreze pe perioada nedeterminata in Germania, direct cu angajatorul german, intr-o fabrica de papetarie-tipografie, pe post de muncitor necalificat pentru împachetarea/ambalarea, marcarea şi urmărirea procesului de fabricare a diferitelor articolelor din hartie/carton. Locurile sunt limitate! AVANTAJ: Pentru aceste locuri de muncă NU percepem NICIUN FEL DE COMISION sau TARIF DE MEDIERE! Nu impunem transport din Romania, fiecare persoana poate calatori cu ce transport doreste!!! CERINTE: - lb germana nivel incepator spre mediu (OBLIGATORIU) - seriozitate, indemanare, flexibilitate si punctualitate - DISPONIBILITATE RAPIDA PENTRU PLECARE - Disponibilitatea cu masina proprie constituie un AVANTAJ personal. BENEFICII: - Contract de munca pe perioada nedeterminata DIRECT cu angajatorul german - Salarizare: 8, 50 Euro brut/ora - Program de lucru: Luni-Vineri cate 8 ore, iar sambata este optional. - Cazare asigurata contra-cost la pensiuni - Asigurare medicala - Dreptul la alocatie pentru copii minori - Dreptul la o locuinta proprie in Germania - Tarif de mediere ZERO NU PERCEPEM NICIUN FEL DE COMISION

Cerinte

Companie serioasa de recrutare, cauta pentru o plecare mai rapida, FEMEI care sa lucreze pe perioada nedeterminata in Germania, direct cu angajatorul german, intr-o fabrica de papetarie-tipografie, pe post de muncitor necalificat pentru împachetarea/ambalarea, marcarea şi urmărirea procesului de fabricare a diferitelor articolelor din hartie/carton. Locurile sunt limitate! AVANTAJ: Pentru aceste locuri de muncă NU percepem NICIUN FEL DE COMISION sau TARIF DE MEDIERE! Nu impunem transport din Romania, fiecare persoana poate calatori cu ce transport doreste!!! CERINTE: - lb germana nivel incepator spre mediu (OBLIGATORIU) - seriozitate, indemanare, flexibilitate si punctualitate - DISPONIBILITATE RAPIDA PENTRU PLECARE - Disponibilitatea cu masina proprie constituie un AVANTAJ personal. BENEFICII: - Contract de munca pe perioada nedeterminata DIRECT cu angajatorul german - Salarizare: 8, 50 Euro brut/ora - Program de lucru: Luni-Vineri cate 8 ore, iar sambata este optional. - Cazare asigurata contra-cost la pensiuni - Asigurare medicala - Dreptul la alocatie pentru copii minori - Dreptul la o locuinta proprie in Germania - Tarif de mediere ZERO

20 pozitii disponibile 6 persoane au aplicat deja