Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Selectionam 100 de femei cu varsta intre 18 si 48 ani pentru cules capsuni in provincia Huelva, sud-vestul Spaniei. Cerinte: - conditie fizica foarte buna, disponibilitate la efort prelungit; persoanele cu afectiuni medicale care pot limita activitatea nu sunt acceptate; - se accepta numai persoane de sex feminin; - nu este necesara limba spaniola, sunt sefe de echipa romance. Oferta: - contract individual de munca pana la sfarsitul lunii iunie; - se lucreaza 6 zile pe saptamana; - salariul este de 36 de euro pe zi pentru 6 ore si 30 de minute lucrate; - programul de lucru zilnic: 07.00 – 14.00, cu 30 minute pauza; - dupa ora 15.00 se pot face 5 – 6 ore suplimentare; - orele suplimentare se platesc cu 5 euro net; - calcul salarial: 26 zile (media lunara) x 36 euro = 936 euro net minim lunar; - plata orelor suplimentare – exemple de calcul: 1) pentru 3 ore/zi x 5 euro x 26 zile = 390 euro net; 2) pentru 5 ore/zi x 5 euro x 26 zile = 650 euro; rezulta un salariu net ramas intre 1266 – 1526 euro lunar; - plata salariului se face bilunar, dupa 15 si 30 de zile de la inceperea lucrului; - cazarea este asigurata gratuit de angajator in case de camp (doua-trei persoane in camera, case cu 4 camere); angajatul plateste 2 euro/zi pentru utilitati (apa si curent electric); - masa nu se plateste de angajator; se asigura conditii pentru cumpararea si prepararea hranei; angajatii trebuie sa aiba bani pentru hrana pe prima saptamana; - drumul din Romania in Spania este asigurat de angajator cu autocarul, iar costul calatoriei se plateste din primul salariu; - persoanele care se cunosc intre ele (rude, prietene) vor lucra la aceeasi ferma; - contractul individual de munca se primeste inainte de plecarea din tara. PLECARE URGENTA.

Cerinte

- conditie fizica foarte buna, disponibilitate la efort prelungit; persoanele cu afectiuni medicale care pot limita activitatea nu sunt acceptate; - se accepta numai persoane de sex feminin; - nu este necesara limba spaniola, sunt sefe de echipa sunt femei cu cetatenie romana. PLECARE URGENTA.

100 pozitii disponibile 3 persoane au aplicat deja