Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Boulangeria Granier a Pain, prima franciza a lantului Le Granier a Pain in Romania, proaspat deschisa in zona de nord a Bucurestiului, promoveaza produse de o calitate superioara, oferind spre vanzare o gama variata de delicatese, pregatite dupa retete speciale.

Cerinte

Candidatul ideal este persoana cu calitati si deprinderi in meseria de Agent curatenie / resposabil ingrijire cladiri, serioasa, punctuala, organizata, cu o integritate fizica si psihica foarte buna. Pregatire de baza: Studii gimnaziale / scoala profesionala / liceu – dar nu reprezinta o conditie obligatorie; Pregatire specifica: Certificat de calificare – specializare – agent curatenie – reprezinta un avantaj; Scopul postului: Asigurarea tuturor proceselor cu privire la efectuarea si intretinerea curateniei in incinta cladirilor si a spatiilor conexe ale companiei beneficiare in conformitate cu programul stabilit si in concordanta cu standarul de calitate al companiei. Participa la activitatile de ingrijire a spatiilor verzi din cadrul obiectivelor de lucru ale companiei, alaturi de personalul specializat. Executa, zilnic si conform programului de lucru stabilit, lucrari de igienizare si curatenie specifica a spatiilor din cadrul cladirilor de birouri ale societatii dar si a altor imobile si spatii administrate de companie;

2 pozitii disponibile 2 persoane au aplicat deja