Detalii loc de munca

Descrierea jobului

SC INFOMUNCA RECRUITMENT SRL recruteaza personal curatenie pentru un prestigios colegiu din Cluj-Napoaca (norma intreaga, dar si doua persoane cu 4 ore) Program de lucru efectiv 8 ore (pauza de masa de 30 minute ) program inegal pe ture ( 6-14.30 sau 13-21) . Initial se va lucra numai dupa masa pentru familiarizare cu procedurile ( 1-2 luni). Apoi daca doriti puteti intra pe schimburi. In schimbul de zi masa se poate servi la scoala (meniul fix gratuit). In schimbul de dupa masa pentru servirea pranzului in acelasi regim este nevoie sa veniti cu 30 minute mai devreme astfel incat la 13.00 sa intre la lucru. Decontam un abonament de transport si oferim salariu net de 1000 lei.  executa lucrari de curatenie in imobilele din campusul scolar la toate nivelurile, lucrari necesare mentinerii curateniei si evacuarii gunoiului menajer din imobile.  realizează igienizarea tuturor spaţiilor de lucru, diverselor suprafeţe de contact, obiectelor sanitare, mânerelor, uşilor, barelor de susţinere prin utilizarea substanţelor  se informează permanent şi îşi însuşeşte activităţile şi priorităţile zilnice, diversele tipuri de operaţii de curăţire, tipurile şi parametrii funcţionali ai utilajelor, materiile prime şi materialele de bază folosite

Cerinte

Capacitatea de planificare şi organizare a timpului de lucru, Capacitate de gestionare eficientă a resurselor alocate, Integritate morală şi etică profesională. Adaptabilitatea Asumarea responsabilitatilor Capacitatea de a rezolva problemele Spirit de initiativa Capacitatea de a comunica eficient Capacitatea de a lucra in echipa

1 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja