Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - București

Descrierea jobului - București

Personal curatenie pentru Scoala privata - Greenfield (zona Gradina Zoologica) Program : 5 zile/saptamana in ture, 6:30-14:30 si 11:00 – 19:00. Activitati specifice: - curatenia in spatiile repartizate: clase, birouri, holuri; - curatarea si dezinfectarea grupurilor sanitare cu materiale si ustensile specifice- zilnic; - colectarea sacilor cu gunoi menajer si depozitare in locuri special amenajate. Oferim: salariu corespunzator, contract de munca, abonament RATB, uniforma de lucru. Transport: asigurat de la Metrou Aviatorilor la Greenfield si de la Greenfield la Metrou Aviatorilor. Avantaje: liber- sambata, duminica si toate Sarbatorile legale; se lucreaza intr-un mediu curat, placut.

Cerinte

Persoane cu experienta in domeniu, harnice, studii minime (8-10 clase), preferabil nefumatoare. Oferim respect si apreciere pentru munca bine facuta, lucram cu produse si ustensile profesionale de curatenie, asadar munca este eficientizata.

2 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai