Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Recrutam o persoana ( femeie cu varsta cuprinsa intre 35-47 ani) , cunoscatoare de limba engleza pentru curatenie si intretinere in casa unei familii din Londra . Familia este formata dintr-un cuplu de italieni si copiii lor (10 si 13 ani). Limba italiana reprezinta un avantaj. Indatoriri:curatenie zilnica, spalat rufe , calcat , pregatit micul dejun, pregatirea copiilor ptr scoala, ingrijirea cainilor ( labradori) . Se ofera salariu: 400£ pe saptamana plus cazare in casa gratuit. Se lucreaza de la 7 dim pana la 19:00, 6 zile pe saptamana. Se cer recomandari de la locuri de munca prealabile. Nu se cere comision!

Cerinte

Se cere cunoasterea limbii engleze/ italiana ( reprezinta un avantaj) si experienta in domeniu Se cer recomandari de la locuri de munca anterioare Recrutam o persoana ( femeie cu varsta cuprinsa intre 35-47 ani) , cunoscatoare de limba engleza pentru curatenie si intretinere in casa unei familii din Londra . Familia este formata dintr-un cuplu de italieni si copiii lor (10 si 13 ani). Limba italiana reprezinta un avantaj. Indatoriri:curatenie zilnica, spalat rufe , calcat , pregatit micul dejun, pregatirea copiilor ptr scoala, ingrijirea cainilor ( labradori) . Se ofera salariu: 400£ pe saptamana plus cazare in casa gratuit.

Restrictii

Se accepta CV-uri in limba Romana

Nivel minim de experienta necesara 2 - 3 ani

Limbi straine necesare Engleza, Italiana

2 pozitii disponibile 2 persoane au aplicat deja