Detalii loc de munca

Descrierea jobului

SC Munca Strainatate SRL cauta tineri ambițioși femei si barbati, cu varste cuprinse intre 20 si 30 de ani care sunt interesati sa munceasca la fermele de animale din Marea Britanie si Irlanda. Ferma are intre 250 si 800 de vaci iar munca la ferma implica hranirea si ingrijirea animalelor , extragerea mecanica a laptelui cu sisteme profesionale, utilizarea masinilor agrcole. Salariul brut este de 390 de lire pe saptamana la 60 de ore lucrate. Acesta se vireaza direct in contul bancii din UK. In medie se lucreaza intre 55 si 60 de ore pe saptamana. Cazarea este asigurata contra cost de catre angajator. Perioada de proba este de o luna . Dupa perioada de proba daca ambele parti sunt multumite , se va face contract de munca pe minim un an. Se ofera un training platit timp de o luna.

Cerinte

Cerinte: Se solicita OBLIGATORIU persoane cu cunostinte de limba engleza la nivel minim conversational . Limita de varsta este 35 de ani in cazul in care se detine experienta in mulsul vacilor cu sisteme profesionale. In caz contrar, limita de varsta este 30 de ani. Candidatul ideal detine diploma in agricultura cu specializare productia laptelui.

10 pozitii disponibile 159 persoane au aplicat deja