Detalii loc de munca

Descrierea jobului

SC Infomunca SRL recruteaza muncitori pentru fermele de animale din Danemarca. Salariul este de 1300 euro net/luna . Cazarea este asigurata contra cost intre 70 si 140 de euro/luna(in functie de conditii) si se retrage din salariu. Nu se solicita experienta anterioara insa este un avantaj. Se lucreaza 42 de ore pe saptamana cu posibilitatea de a face ore suplimentare. Orele suplimentare se platesc in plus (40%) Exista limita de varsta (maxim 40 de ani)

Cerinte

Se ofera GRATUIT transport din Romania in Danemarca pana la destinatie.(apa si cafea Gratuit pe perioada transportului + masa gratuita la restaurant Vegas la granite Romania-Ungaria) Cunoasterea limbii engleze la nivel conversational este obligatorie. Nu se solicita experienta anterioara. Plecari rapide! Costuri aditionale relocarii in valoare de 900 de euro vor fi platite din lunile 2-3 si 4 de contract (300 euro in fiecare luna).

20 pozitii disponibile 124 persoane au aplicat deja