Detalii loc de munca - Anglia

Descrierea jobului - Anglia

Poziție: Fierar Betonist Tara : Marea Britanie Locație : Londra , Manchester Poziții disponibile: 2 Locul de munca: Companie de construcții Salariu BRUT: cuprins intre 12-15 lire sterline pe ora in functie de experienta

Cerinte

Ce oferă Angajatorul : • Perioada contractului: 12 luni cu posibilitate de prelungire, • Se lucreaza in medie 42/45 de ore pe săptămâna, • Asigurări sociale, • Asigurări medicale, • Cazare : asigurata de angajator dar plătita de angajat, 70 lire sterline pe săptămâna in Londra , 60 de lire sterline pe săptămâna in Manchester. Daca stau doua persoane in camera chiria este mai mica. • Costul transportului este suportat de angajator si rambursat din salariul candidatului pe o anumita perioada de timp • Ore suplimentare , Condiții de recrutare: • Obligatoriu: Diploma de Calificare • Experienta de minimum 3-4 ani • Constituie avantaj, experiență anterioară în construcții sau pe șantiere mari • Cunostinte medii de limba engleza

20 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai