Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Business Activ Consult Recruteaza Fierar- Betonist pentru Germania NU SE PERCEPE NICI UN COMISION PENTRU GASIREA UNUI LOC DE MUNCA Locatia: Munchen, Germania Oferta:  Angajare: in Germania.  Contract de munca pe o perioada de minimum 3 luni, cu posibilitate de prelungire pe perioada nedeterminata  Programul de munca este de 8-10 ore pe zi, 35-50/60 de ore pe saptamana  Cazarea este gratuita, oferita de catre angajator. Veti avea propria camera, baia si bucataria este comuna  Masa este responsabilitatea dumneavoastra  Transportul de la cazare la locul de munca este asigurat si gratuit  Veti primi echipament de serviciu gratuit Pachet salarial:  11 Euro brut/ora lucrata  Fiecare ora este platita  Asigurare sociala de sanatate  Asigurare in caz de accidente, boli  Transportul Romania- Germania este responsabilitatea candidatului

Cerinte

Conditii de selectie:  Conditie fizica buna  Limba Germana la nivel mediu  Experienta in constructii si legarea fierului pentru beton. (Experienta ca si fierar betonist reprezinta un avantaj).

21 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja