Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Selectam Fierar Betonist/Dulgher/Cofrajor pentru executie constructii civile/poduri in Belgia Beneficii: - cazare si transport asigurat - asigurare medicala - diurna Cerințe job: Responsabilitatile principale sunt: - lucrari pregatitoare si de sortare a otel-betonului, - executarea lucrarilor de rabit, inclusiv de rabit de forme speciale, cu caracter arhitectural, - fasonarea si montarea armaturilor la elemente pretensionate, - lucrari de asamblare si de montare a armaturilor pentru elemente prefabricate mici sau simple, - lucrari de fasonare a barelor de otel - beton, - lucrari de montare rabit la elementele simple de constructii, - montarea armaturilor in elemente de rezistenta din beton - montarea armaturilor in elemente de rezistenta speciale, complicate si de forma circulara. Cerinte: - experienta profesionala minim 3 ani - limba engleza la nivel incepator spre mediu - cunoastere plan de executie a lucrarii Limbă străină: Engleză: Începător; Permis de conducere: categoria B: Minim 1 an;

Cerinte

Cerinte: - experienta profesionala minim 3 ani - limba engleza la nivel incepator spre mediu - cunoastere plan de executie a lucrarii Limbă străină: Engleză: Începător; Permis de conducere: categoria B: Minim 1 an;

6 pozitii disponibile 47 persoane au aplicat deja