Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Olanda

Descrierea jobului - Olanda

Cekaflex este în prezent în căutare de fierar-betonist (in constructii) pentru a lucra în Olanda. Atribuțiile cheie includ pozitionarea si asigurarea barelor de otel din structura de rezistenta, asamblarea structurilor metalice care se includ in betonul armat si in pilonii de sustinere (armaturi metalice, plase sudate), masurarea, taierea si indoirea barelor, plaselor si firelor. Se ofera: Condiții bune de muncă Salariul inițial de aproximativ 10-11 euro Net pe oră Plăţi săptămânale Cazare gratuita Suport în achiziționarea unui pachet de servicii de asigurări de sănatate la un preț avantajos Aplica: Trimite CV-ul tau in limba engleza, impreuna cu datele tale de contact

Cerinte

Experienta de munca in domeniu Abilitati de comunicare in limba engleza, germana sau olandeza la nivel mediu Certificat de siguranta - V.C.A. / S.C.C. Preferabil, permis de conducere (B)

Restrictii

Nivel minim de experienta necesara 1 - 2 ani

Limbi straine necesare Engleza

4 pozitii disponibile 12 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai