Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Olanda

Descrierea jobului - Olanda

Cekaflex a inceput procesul de recrutare pentru fierari-betonist (in constructii) pentru a lucra în Olanda pe santier. Proiectul incepe in luna Septembrie!!! Formam echipe de cate 4/5 persoane cu minim 1 vorbitor de limba engleza si 1 sofer!!!! Atribuțiile cheie includ pozitionarea si asigurarea barelor de otel din structura de rezistenta, asamblarea structurilor metalice care se includ in betonul armat si in pilonii de sustinere (armaturi metalice, plase sudate), masurarea, taierea si indoirea barelor, plaselor si firelor. Condiții bune de muncă Salariul inițial de aproximativ 11 euro Net pe oră – garantat 40 de ore lucrate pe saptamana **Pentru sefi de echipa, cu aabilitati de comunicare in limba engleza si cunostiinte de desen tehnic – salariu initial de aproximativ 12 euro net pe ora** Plăţi săptămânale Cazare gratuita Asigurare medicala inclusa Punem la dispozitie masina pentru grupuri

Cerinte

Experienta de munca in domeniu Abilitati de comunicare in limba engleza, germana sau olandeza la nivel mediu Cunostiinte de desen tehnic V.C.A./ S.C.C. – Certificat de siguranta Permis de conducere (B)

10 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai