Detalii loc de munca

Descrierea jobului

ATT Interim este o companie în plină dezvoltare pe piața serviciilor profesionale de resurse umane din Oradea, oferind soluții adaptate de recrutare și leasing de personal companiilor. Pentru clientul nostru din Oradea – o firma de constructii, pentru construirea unui bloc de apartamente, recrutăm fierar betonist. Responsabilitati: - Organizeaza, repartizeaza lucrarile pe formatii de lucru sau pe echipe si pe executanti, supravegheaza executia lucrarilor pe tot timpul programului de lucru - Ia in primire materialele asigurate si le distribuie - Raspunde de respectarea riguroasa a tehnologiilor de executie , controland calitatea lucrarilor - Raspunde de instruirea muncitorilor privind calitatea lucrarilor, conservarea calitatii materialelor in timpul manipularii si depozitarii folosirea completa a zilei de lucru - Monitorizează şi controlează procesele de execuţie şi montaj; - Pastreaza legatura cu furnizorii si comunica conducerii societatii orice necesitate de materiale sau orice nereguli aparute

Cerinte

Cerinte -Cerinte -studii de specialitate -experienta in domeniu - bune abilitati de organizare si planificare -comunicativ, atent la detalii - putere de munca - precizie - abilitati de lucru atat in echipa cat si individual Beneficii - salariu motivant - echipa stabila - posibilitate de relocare in Oradea pe perioada proiectului

1 pozitii disponibile 7 persoane au aplicat deja