Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Conditii salariale: 1400 - 1500 euro net - montarea de gips-carton in jurul ferestrelor - fixarea scandurilor cu suruburi - tencuirea gauriilor si a suprafetelor inegale - pulverizarea peretiilor cu ajutorul unui pulverizator (strat subtire de 2-3 mm) - finisarea cu grija astfel incat peretele sa fie gata pentru a fi vopsit

Cerinte

Cerinte: - cunostiinte de limba engleza la nivel conversational - dispus sa invete olandeza - 5 ani experienta ca si izolator gips-carton - experienta in vopsire prin pulverizare Limbi straine: Engleza Educatie: scoala prefesionala sau liceu Competente specifice: - precizie - atentie la calitate Alte informatii: - Angajarea in conditii legale, in conformitate cu legea belgiana; - Cazarea este asigurata contra sumei de 65€/saptamana; - Decontare drumului pana la valoarea de 125 euro.

Restrictii

Se accepta CV-uri in limba Engleza

1 pozitii disponibile 55 persoane au aplicat deja