Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - București

Descrierea jobului - București

Pentru clientul nostru, o companie importanta din domeniul publicitatii, suntem in cautarea a 2 finisori cu experienta pentru departamentul de materiale printate. Te vei ocupa de: - incarcare/ descarcare role de imprimanta; - taiere, capsare si lipire bannere, autocolante, hartie; - laminare (aplicare folie transparentă pe autocolantul imprimat); - manipulare utilaje semi-automate (sudura CIF, lipire la cald etc).

Cerinte

Pentru a face parte din echipa de profesionisti a clientului nostru trebuie sa: - ai experienta in domeniul productiei publicitare de minimum 2 ani; - sa fii o persoana atenta la detalii, rabdatoare, indemanatica si serioasa; - sa ai viteza de reactie si spirit de echipa. Ti se ofera: - o salarizare bruta minima de 2 400 RON, negociabila in functie de experienta si abilitati; - tichete de masa oferite pentru fiecare zi lucrata; - plata orelor suplimentare; - contract de munca pe perioada nedeterminata; - loc de munca stabil. Activitatea se va desfasura in Bucuresti, zona Obor, iar programul de lucru este in 3 schimburi, prin rotatie.

2 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai