Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Suntem o firma de transport din Anglia, specializata in transportul persoanelor cu dizabilitati. Rutele sunt in Londra, dar soferii vor avea si alte activitati : soferii vor trebui sa conduca pe ruta Romania - Londra - Romania, diferite activitati in Romania si Londra. Dupa primirea CV-urilor, se va face un interviu preliminar via telefon, iar in cazul in care cadidatul corespunde cerintelor va fi nevoie deplasarea acestuia la Timisoara la sediul nostru din Romania in vederea stabilirii detaliilor finale. Transportul din Romania in Anglia este asigurat de firma (via avion), dar costurile deplasarii candidatului la Timisoara vor trebui suportate de catre candidat. IHS Corporation Ltd este o firma cu oportunitati egale pentru fiecare. Va asteptam in vederea unei colaborari de succes !

Cerinte

Permis de conducere cu categoriile B, D si DE, Calificari auto, Card tahograf, Verificare cazier, nu mai veche de 3 ani Soferii trebuiesc sa aiba cunostinte de limba engleza, nivel mediu

Restrictii

Limbi straine necesare Engleza

20 pozitii disponibile 10 persoane au aplicat deja