Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Firma EU serviciilor resurse umane urmărește Administrator de sistem IT (m / w) Calificativ: Training • Finalizat în sectorul IT (inginer de sistem IT, specialistii de integrare sisteme sau experiență echivalentă în acest domeniu), diplomă de licență în informatică sau diplomă echivalentă cu cunoștințe de IT extinse • Entry Level sau Professional • Creativitate și inovație capacitatea, înțelegerea tendințelor tehnice și evoluții • cunoștințe generale de bună statii de lucru, laptop-uri și imprimante (îngrijirea hardware) • Bune cunostinte de Micorsoft Windows Server, Windows XP și 7, precum și MS Office și alte aplicații standard, • client înaltă și orientare serviciu, echipa jucător cu o capacitate puternică de a comunica • În mod ideal, mai mulți ani de experiență în muncă într-o companie internațională, eventual într-o poziție similară, foarte bine limba germană și engleză Ce oferim: • O pozitie provocatoare și responsabil într-o companie internationala de succes cu mulți ani de Operațiuni plăcute și mediul de lucru • proiecte extrem de interesante și foarte de succes într-o piață cu mari perspective pentru viitor. • Un loc de muncă într-o locație convenabilă, intr-o echipa tanara si dinamica • ierarhii plate și program de lucru flexibil • beneficiile angajaților voluntar atractive (de exemplu. Ca băuturi, mic dejun, etc. Esti interesat? Aplicarea cu CV

Cerinte

• Entry Level sau Professional • Creativitate și inovație capacitatea, înțelegerea tendințelor tehnice și evoluții • cunoștințe generale de bună statii de lucru, laptop-uri și imprimante (îngrijirea hardware) • Bune cunostinte de Micorsoft Windows Server, Windows XP și 7, precum și MS Office și alte aplicații standard, • client înaltă și orientare serviciu, echipa jucător cu o capacitate puternică de a comunica • În mod ideal, mai mulți ani de experiență în muncă într-o companie internațională, eventual într-o poziție similară, foarte bine limba germană și engleză Ce oferim: • O pozitie provocatoare și responsabil într-o companie internationala de succes cu mulți ani de Operațiuni plăcute și mediul de lucru • proiecte extrem de interesante și foarte de succes într-o piață cu mari perspective pentru viitor. • Un loc de muncă într-o locație convenabilă, intr-o echipa tanara si dinamica • ierarhii plate și program de lucru flexibil • beneficiile angajaților voluntar atractive (de exemplu. Ca băuturi, mic dejun, etc. Esti interesat? Aplicarea cu CV

20 pozitii disponibile 8 persoane au aplicat deja