Detalii loc de munca - Danemarca

Descrierea jobului - Danemarca

Firma din Danemarca angajeaza cu contract de munca inscris la ministerul muncii danez pavatori ptr.lucrari pavaj stradal si montat borduri din granit. Salariu 1650 euro net pe luna plata salariului la doua saptamani,transport decontat,cazare asigurata. Cerinte: Experienta profesionala,vorbitori de limba engleza,permis de conducere candidatii se pot deplasa cu masina proprie,diploma de calificare Candidatii interesati sunt invitati sa trimita c/v actualizat in limba engleza ,copie dupa diploma de studii si permisul de conducere la adresa de email a societatii noastre kevinbrcgroup (at) gmail . com !!! (at) = @ Informatii suplimentare la telefon 07..87..86..70..17 intre orele 09:30 / 15,30 de luni pana vineri inclusiv.

Cerinte

Experienta profesionala, Vorbitor limba engleza, Permis de conducere, Diploma de calificare, Cv in limba engleza.

5 pozitii disponibile 4 persoane au aplicat deja
Festivalul economiei germane