Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Pentru un proiect de 8 saptamani recrutam Fitteri Mecanici Navali Locatiia de job : Anglia, Liverpool Proiect: Reparatii Navale Durata proiect : 8 saptamani Salariul : 8.5 lire sterline NET/ ora ( 2480 lire sterline NET/ luna - aprox 3170 Euro ) ) Program : 65 ore/ saptamana Cazarea - asigurata Transport - asigurat Masa : Saptamanal se platesc 60 de lire sterline avans din salariu ca diurna de hrana . Se lucreaza pe baza de contract Self Employed . Se ofera suport pentru inregistrare si formalitati legale . Salariul mentionat este NET - dupa plata taxelor sociale

Cerinte

- Experienta in domeniul reparatiilor navale ca si Fitter Mecanic - de preferat avand cunostinte de limba Engleza - fara cazier judiciar - personae serioase si muncitoare - disponibilitatea de a lucra in ture

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

22 pozitii disponibile 35 persoane au aplicat deja