Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Pentru o companie importanta din Olanda, se cauta florarese cu experienta. Perioada contractuala: minim 6 luni - cu posibilitate de prelungire Responsabilitati: - pregatirea si realizarea buchetelor de flori si a aranjamentelor florale - se va lucra DOAR in productie - pastrarea curateniei la locul de munca

Cerinte

- experienta in pregatirea si realizarea aranjamentelor florale - detinerea unui permis de conducere - categoria B - cunoasterea limbii engleze la nivel conversational - abilitate de a lucra atat independent, cat si in echipa - perseverenta - flexibilitate Alte informații: - angajatorul ofera cazare contra sumei de 84.5 euro/saptamana - candidatii trebuie sa detina permis de conducere pentru a se putea deplasa de la cazare pana la locul de munca - candidatii beneficiaza de un training din partea angajatorului

15 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja