Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - București

Descrierea jobului - București

Angajam floristi cu experienta Candidatul ideal: Cautam florist cu experienta relevanta minim 3 ani. Persoana responsabila, muncitoare, cu viteza de lucru, capacitate de adaptare la situatii sub presiune, lucru in echipa, pozitiva si cunoscatoare a florilor. Salarii intre 400 si 700 EURO.

Cerinte

Cunostinte necesare: Cunoasterea plantelor si florilor taiate Notiuni de ingrijire a plantelor si a florilor Pret de achizitie flori si plante, conform industrie Sezonalitate flori si plante Tehnica buchete pe rotund, buchete pe o parte Tehnica aranjamente rotunde, pe inalt, curgator Tehnica aranjamente nunti, buchete de mireasa, lumanari (diferite tipuri) Tehnica aranjamente funerare pe burete Cunostinte minime utilizare calculator Abilitati de comunicare si relatii clienti Creativitate si cunoasterea tendintelor Materiale necesare interviu: Referinte ultimul loc de munca Portofoliu relevant cu lucrarile anterioare CV complet si scrisoare recomandare Descrierea jobului Responsabilitati job: Realizare buchete si aranjamente florale la comanda, conform soft de lucru intern si proceduri FlorideLux Norma de lucru zilnica 30 de comenzi complexe si pana la 100 de unitati serie Intretinere flori, plante si camera frigorifica Intretinere stocuri recipiente, mentinere gestiune Realizare necesare flori si auxiliare Ordine si curatenie la locul de munca Ofertari produse custom, evenimente si comenzi corporate Studierea permanenta a website-ului, a ofertelor si a tehnicilor de lucru pentru produsele FlorideLux Proba de lucru obligatorie: 3 zile de proba full time in atelierul floridelux, proba de lucru este platita Test scris cunostinte floristice

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai