Acest anunt nu mai este activ

Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Olanda

Descrierea jobului - Olanda

Firma olandeza Euro Planit angajeaza urgent 2 motostivuitori pe perioada nedeterminata. Se asigura contract de munca si salariu conform cu legislatia olandeza. Lucrul este in 2 schimburi: Schimbul 1: 06:00 uur tot 14:00 uur Schimbul2 : 14:00 uur tot 22:00 uur. Alterneaza in fiecare saptamana, iar o data la 2 saptamani se lucreaza Sambata de la 07:30 uur la 12:00 uur . Se asigura: – Concediu de odihna platit, 25 zile/an. – Cazarea este asigurata in condtii avantajoase. – Se asigura masina de serviciu pentru transport la locul de munca. NU se percepe comision.

Cerinte

Cerinte: - certificat de motostivuitorist si experienta in domeniu de cativa ani – cunostinte de limba engleza la nivel conversational - disponibilitatea de a incepe lucrul imediat - permis auto categoria B (masina proprie este un avantaj).

1 pozitii disponibile 5 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai