Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - România

Descrierea jobului - România

RESPONSABILITĂȚI: - susținerea cursurilor de pregătire și dezvoltare a cunoștințelor de limbă străină pentru salariații companiei; - susținerea și elaborarea evaluărilor periodice ale salariaților privind cunoștințele acumulate de limbă străină; - centralizarea și raportarea rezultatelor evaluărilor înaintând propuneri superiorului salariaților; - traducerea la solicitare a diverselor materiale/documente; - oferirea de suport salariaților pentru informații privind limba străină; - colaborarea cu șefii de departament și cu superiorii pentru îmbunătățirea și dezvoltarea continuă a proceselor de predare și formare în limba străină conform necesităților desfășurate în operativ. OFERTĂ: - bonus de performanță; - card privat de sănătate; - cost asigurat al transportului cu mijloace în comun în orașul Arad; - team building intern și extern; - închiriere biciclete FinProm; - evenimente sociale.

Cerinte

- studii superioare; - cunoștințe excelente de limba italiană; - abilități de traducător; - cunoștințe privind metodica predării limbii străine și evaluării cunoștințelor predate; - experiență în sistemul de învățământ sau domeniu similar; - capacitate de analiză și sinteză; - capacitate de prelucrare și interpretare a informațiilor; - capacitate decizională; - abilități de comunicare; - capacitate de adaptare.

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja
Festivalul economiei germane