Detalii loc de munca

Descrierea jobului

#Franta Cautam o persoana pentru postul de FATADIER TENCUITOR MECANIZAT. Responsabilitati: - montarea de schele pentru constructiile aferente - instalarea diverselor cabluri de otel pentru a asigura securitatea oamenilor - pozitionarea si reglarea masinilor ce ajut la procesul de tencuiala - prepararea si curatarea peretului ce va fi tencuit, atat manual cat si mechanic, prin: sablare, gomaj si spalare - prepararea suportului de beton - aplicarea atat manuala, cat si automata a amorselor, gletului dar si a produselor de izolare si impermeabilitate

Cerinte

Cerinte: - obligatoriu limba franceza la nivel mediu spre avansat - experienta pe o pozitie similara de cel putin cinci ani - cunoasterea tehnicii de hidrosablare, decapaj termic, precum si caracteristicile tencuielilor ori procedeelor de fixare mecanica si prin lipire - permis de conducere Beneficii: - mediu de lucru stabil - activitatea se desfasoara timp de zece luni - se asigura transportul RO - FR - RO - se asigura cazare foarte aproape de locul de munca, intr-un apartament cu doua camera + bucatarie + internet - se ofera bani pentru mancare: 8,5 euro/ zi - pachetul salarial ajunge la suma de 1287 euro/ net - nu se percepe niciun fel de comision

1 pozitii disponibile 4 persoane au aplicat deja