Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Franta Tomato Solutions angajeaza MAISTRU CONFECTII METALICE pentru un client serios cu sediul ce isi desfasoara activitatea in partea de Nord a Frantei. Responsabilitati: - debitare cu aparatul oxi-gaz,sudura co2 si electrod,diferite tipuri de finisare a suprafetelor metalice si nemetalice, citire plan - constructii de confectii metalice - imbinari, indoiri, stantare pe plansee metalice - sudura pe otel, aluminiu si inox prin diverse procedee (electrod, plasma, mig-mag, oxycoupage etc) - deplasarea la diverse puncte de santier pentru montarea confectiilor metalice

Cerinte

- experienta de cel putin 4 ani in strainatatea pe un post similar - experienta pe sudura si lacatuserie - detinerea unor eventuale diplome si certificari pe acest post sunt bine-venite - de preferat cunostinte de limba franceza la nivel conversational - disponibilitatea la deplasari pe diverse santiere - respectarea regulamentului de ordine interioare si de protectie a muncii Beneficii: - mediu de lucru stabil - misiune de lunga durata, cel putin 5 luni de zile - plecare imediata - pachet salarial atractiv, negociabil in urma interviului - nu percepem commission - cazarea si transportul sunt asigurate - asigurarile la stat platite integral

2 pozitii disponibile 8 persoane au aplicat deja