Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Franta Tomato Solutions angajeaza MUNCITOR SISTEME CANALIZARE pentru Franta. Activitatea se desfasoara in cadrul unei companii-client in partea de est a Frantei. Responsabilitati: - sa curete si sa repare manual conducte, sisteme de canalizare, masini de drenat canale, echipament de curatat si echipament simplu pentru sistemele de tratare a apei uzate (acesta poate presta si munca de întretinere). - montat, reparat si mentenanta sisteme de canalizare (tevi colectoare) - desfasurarea activitatii cu diferite masinarii, automatisme si ustensile de operare - lucrari de zidarie si tencuiala (gaurirea asfaltului, trotuarului pentru a lucra la conducte, iar apoi restaurarea acestora)

Cerinte

- experienta de cel putin 3 ani pe un post similar - de preferat: limba franceza la nivel conversational - cunostinte temeinice ale sistemelor de canalizare - rezistenta la lucrul in conditii precare - seriozitate, punctualitate, lucru bine facut Beneficii: - pachet salarial negociat in urma interviului - asigurat 169 ore lunare - cazarea si transportul oferite - mediu de lucru stabil, de lunga durata

5 pozitii disponibile 10 persoane au aplicat deja