Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Franta Angajam o echipa de 12 persone cu experienta ca si mecanici si instalatori de echipamente electrice, in special benzi rulante. Se lucreaza la construirea unor benzi de bagaje pentru un aeroport din Franta. Responsabilitati: - cunoasterea si citirea de planuri - montarea benzilor de transport bagaje conform planului - intretinerea si reparatia lor atunci cand este cazul - intretine si repara masinile industriale - asigura buna functionare a benzilor rulante de transport bagaje din aeroport - transportul benzilor rulante cu ajutorul unui stivuitor Daca doriti mai multe informatii referitoare la acest anunt, nu ezitati sa ne contactati!

Cerinte

Cerinte: - experienta de cel putin doi ani pe lucrul cu benzile rulante - experienta ca si mecanic pentru echipamentele electrice si nu numai - reprezinta un avantaj, insa NU este o cerinta obligatorie, cunoasterea limbii franceze la nivel conversational si experienta in strainatate. - experienta in lucrul cu stivuitorul Beneficii: - pachel salarial ce poate ajunge la suma de 2000 euro/ net/ lunar - mediu de lucru stabil, cu posibilitati de prelungire a contractului - transportul si cazarea sunt asigurate de companie - NU se percepe niciun fel de commision

12 pozitii disponibile 3 persoane au aplicat deja