Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Angajam TINICHIGIU AUTO CU EXPERIENTA PE KIT SI VOPSIT pentru un atelier ce isi desfasoara activitatea intr-o zona aproape de Paris, Franta. Responsabilitati: - Diagnosticarea si remedierea lucrarilor de tinichigerie - Executarea de reparatii la caroserie - Montare geamuri si parbrize - Pregatirea aparatelor de vopsit si inceperea procesului de vopsire propriu zisa. - Kituire - Respectarea standardelor impuse de producator, tehnologiile, normele de timp si consumurile specificate, procedurile si instructiunile de lucru si de utilizare a echipamentelor

Cerinte

- indemanare - experienta in procesul de kituire si vopsire auto - optional: franceza la nivel conversational - experienta ca si tinichigiu auto de minim cinci ani Beneficii: - mediu de lucru stabil - transportul si cazarea asigurate - NU se percepe commission - se ofera 1500 euro/ 169 ore lucrate lunar - posibilitatea de ore suplimentare

2 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja