Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Franta Tomato Solutions angajeaza o echipa de 5 persone pentru postul de CONFECTIONER/MONTATOR TAMPLARIE DIN ALUMINIU. Activitatea se desfasoara la o companie de renume, ce are sediul in partea de est a Frantei. Responsabilitati: - realizeaza pregatirea activitatii de confectionare a tamplariei, - executa prelucrarea componentelor din mase plastice si aluminiu in mod diferentiat prin respectarea ordinii si specificului operatiilor fluxului tehnologic - executia peretilor de cortina, montarea consolelor, sticlelor, citirea de planuri si a desenelor tehnice - debitare , sudura , frezare , debavurare , feronerie , asamblare si montaj

Cerinte

- Minim 3-4 ani experienta in montarea peretilor cortina - Calificarea constituie un avantaj - Cunoasterea limbii franceze constituie un avantaj - Detinerea unui permis de conducere categoria B Beneficii: - Mediu de lucru stabil, misiune de lunga durata - Pachet salarial negociabil in urma interviului - Transportul, cazarea si masa asigurate - Nu percepem comision

5 pozitii disponibile 8 persoane au aplicat deja