Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Franta Angajam pentru un important client francez un ELECTROMECANIC SISTEME DE VENTILATIE. Se va lucra la diverse cladiri (atat de birouri cat si constructii civile) pentru partea de montat, reparat si intretinut ventilatia mecanica controlata. Responsabilitati: - montarea ansamblelor si subansamblelor de ventilatie - intretinerea si mentenanta acestora atunci cand este cazul - lucrul cu VMC/ HVAC - instalarea si montarea sistemelor de purificare a aerului - completarea avizelor si a diferitelor rapoarte la inceperea si finalizarea proiectului

Cerinte

- obligatoriu: cunoasterea limbii franceze la nivel avansat si detinerea unui permis de conducere categoria B - studii superioare finalizate - experienta pe un post similar de cel putin 3 ani - de preferat, experienta lucrului in strainatate - cunoastere temeinica a notiunilor de sisteme de ventilatie Beneficii: - mediu de lucru stabil, misiune de durata - pachet salarial negociabil in urma interviului - se asigura cel putin 169 ore lucrate lunar - transportul si cazarea asigurate - nu percepem niciun comision

Restrictii

Limbi straine necesare Franceza

1 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja