Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Franta Angajam FEMEIE DE SERVICIU pentru un important lant hotelier ce isi desfasoara activitatea in sudul Frantei. Responsabilitati: - Asigurara curateni generala in birouri si spatiile anexe (grup sanitar, holuri etc) din sediul societatii - Spala si curata zilnic grupul sanitar si asigura materialele igienico-sanitare necesare; - Sterge praful si lustruieste mobilierul; spala geamurile, usile si corpurile de iluminat; - Curata spatiile de folosinta comuna (holul de intrare, scari, usi, etc). - Respecta regulamentul de ordine interioara; - Respecta si indeplineste cu strictete normele PSI si de protectie a munci

Cerinte

- persoana cu experienta pe acest post de cel putin 4 ani - de preferat, experienta lucrului in strainatatea si limba franceza la nivel de baza - atenta la detalii, rugorizatate si principiul lucrului bine facut - punctualitate, seriozitate si perspicacitate Beneficii: - cazare asigurata - transport asigurat din Romania - Franta dus intors pe intreaga durata a misiunii (3 luni cu posibilitati de prelungire) - pachet salarial ce ajunge la suma de 1280 euro/ net - nu percepem niciun comision

2 pozitii disponibile 3 persoane au aplicat deja