Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Franta Tomato Solutions angajeaza INGRIJITOR PISCINA pentru un client serios, ce isi desfasoara activitatea pe piata franceza de peste 4 ani. Plaja, piscina, tobogane, cocktailuri, oameni care vin sa se distreze. Cine n-ar vrea sa lucreze intr-un loc care le are pe toate acestea? Tomato Solutions ofera tuturor celor care isi doresc sa castige o experienta unica in Franta in industria de entertainment si ospitalitate ocazia sa aplice pentru jobul existent. Daca esti tanar, dornic de munca, insa stii sa te si distrezi, aplica acum! Responsabilitati: - curatenia, mentenanta si ingrijirea piscinei - experienta minima in domeniul curateniei si a proceselor specifice cu toate implicatiile (program de activitate specific) - verificarea riguroaza a apei la un program stabil (nivel de clor, ph-ul apei etc in parametrii indicati)

Cerinte

- studii medii finalizate - preferabil cunostinte de limba franceza - persoana tanara, proactiva - atentie sporita la detalii - cunostinte bune de inot - rezistent la efort fizic, caldura Beneficii: - pachet salarial atractiv, 1280 euro/ net pentru 169 ore (cu posibilitatea de ore suplimentare) - cazarea, transportul si mancarea sunt asigurate - nu percepem niciun commission

2 pozitii disponibile 14 persoane au aplicat deja