Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Franta Tomato Solutions angajeaza pentru un client de renume o echipa de 4 INSTALATORI SANITARI pentru Franta. Responsabilitati: - pregatirea operatiunilor de montaj (ansamble si subansamble ale instalatiilro sanitare) - identifica si amenajeaza traseele conductelor - montarea retelei de canalizare interioara si implicit a obiectelor sanitare - cunostinte de incalzire electrica, si prin boiler - verificarea si mentenanta lucrarii

Cerinte

- de preferat, limba franceza la nivel conversational - optinal, detinerea unui permis de conducere - experienta lucrului in strainatate, pe postul de instalator sanitar de cel putin 3 ani - seriozitate, atentie la detalii Beneficii: - pachet salarial atractiv, negociabil - mediu de lucru stabil, misiune ce dureaza peste 6 luni de zile - cazarea si transportul asigurat - nu percepem niciun commission - toate asigurarile sociale platite

4 pozitii disponibile 12 persoane au aplicat deja