Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Franta

Descrierea jobului - Franta

Franta Angajazam PREPARATORI MEZELURI dupa retete traditionale frantuzesti. Misiunea se va desfasura timp de aproximativ sase(6) luni in Corsica, Franta. Responsabilitati: - aprovizionarea stocului cu materii prime (carne, carne tocata, ingrediente precum piper, sare etc) - prepararea mezelurilor dupa o reteta bine stabilita - punerea produselor intr-o camera de uscare, in functie de preparat - respectarea normelor de igiena -

Cerinte

Cerinte: - limba franceza la nivel conversational - experienta minima in lucrul cu produse alimentare - optional, detinerea unui permis de conducere categoria B Beneficii: - pachet salarial ce ajunge la suma de 1280 euro/ net/ lunar la 169 ore lucrate lunar - mediu de lucru stabil - transportul si cazarea asigurata - NU se percepe niciun fel de comision

10 pozitii disponibile 11 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai