Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Franta Angajam o echipa de 5 RIGIPSARI pentru Franta. Activitatea este de lunga durata, cel putin 6 luni de zile. PLECAREA IMEDIATA!! Responsabilitati: izolarea termica si acustica in construcţii prin fixarea, lipirea, izolarea cu diferite materiale (placi din ghips- carton, vata minerala, beton celular, materiale plastice, placi fibrolemnoase etc.) a pereţilor, planşeelor, traseelor, conductelor etc

Cerinte

- experienta ca si rigipsar de cel putin 5 ani, de preferat in Franta - optional: permis de conducere categoria B, limba franceza la nivel conversational - seriozitate, punctualitate - cunostinte temeinice de tencuiala si zidarie Beneficii: - mediu de lucru stabil, misiune de lunga durata - posibilitatea de a lucra 180 ore lunar - pachet salarial negociabil in urma interviului - cazarea, transportul asigurate - nu percepem comision

5 pozitii disponibile 7 persoane au aplicat deja