Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Franta Angajam SOFER DE CAMION FRIGORIFIC pentru transport carne. Locatia de desfasurare a activitatii este in estul Frantei. Responsabilitati: - parcurgerea unor rute deja stabilite in zona Frantei - incarcare / descarcare marfa - lucru in ture - transportul marfei in conditii optime Beneficii: - mediu de lucru stabil, contract pe 6 luni de zile minim - pachet salarial ce poate ajunge la suma de 1500-1600 euro (program stabil + ore suplimentare) - cazarea si transport asigurat - nu se percepe comision

Cerinte

- de preferat experienta in strainatatea si limba franceza la nivel conversational - obligatoriu: permis de conducere C+E, tahograf - experienta de cel putin 3 ani pe postul de sofer - rezistenta fizica - seriozitate, punctualitate Beneficii: - mediu de lucru stabil, misiune de 3 luni de zile - pachet salarial atractiv, negociabil - se asigura lunar 152 ore lucrate - cazarea si transport asigurat + 2 mese pe zi - nu se percepe comision

2 pozitii disponibile 3 persoane au aplicat deja